194. Podzimní krajina s mokřadem

Autor: Jiří Balling
(1890 Rakovník - ?)

zaskleno, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 25 cm, výška: 17 cm, rámování: 31 cm x 39 cm
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 17.04.2023 21:41 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč