Buchty

Autor: Jiří Balling
(1890 Rakovník - ?)

signováno vpravo dole, zaskleno, na reversu autorský štítek, původní řezaný rám
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 42 cm, rámování: 57 x 67 cm

Konec dražby: 20.07.2021 21:04 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč