57. L. Riedler - Žena s nůší dřeva
Signováno vlevo dole, připevněn štítek s jménem autora, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 58 cm, výška: 37 cm, rámování: nerámováno
Stav: poškozeno
Konec dražby: 19.07.2021 20:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč