57. Sedící dívka
signatura nenalezena, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 51,5 cm, výška: 66 cm, rámování: 78 x 64 cm
Konec dražby: 07.04.2020 20:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč