57. Snopy
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Šířka: 30 cm, výška: 23 cm, rámování: 47 x 54 cm
Konec dražby: 24.11.2021 19:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč