57. Úvozová cesta
signováno vlevo dole
Šířka: 33 cm, výška: 25 cm, rámování: 31 x 39,5 cm
Konec dražby: 23.10.2019 21:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč