57. Zvědavost
Rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 20,5 cm, výška: 13,5 cm, rámování: 25 x 32 cm
Konec dražby: 10.08.2021 20:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč