392. Pohled na vesnici
Autor: Eduard Hejzlar
(1880 Smiřice - 1969 Kolín)
signováno a datováno vpavo dole.
Technika: olej na kartonu, datace: 1912
Šířka: 50 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 39 x 57 cm
Konec dražby: 28.07.2019 19:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 950 Kč