Pohled na vesnici

Autor: Eduard Hejzlar
(1880 Smiřice - 1969 Kolín)

signováno a datováno vpavo dole.
Technika: olej na kartonu, datace: 1912
Šířka: 50 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 39 x 57 cm

Konec dražby: 10.02.2020 19:13 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 950 Kč