303. Krajina s řekou
Autor: Augustin Ekart
(1879 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 36 cm, rámování: 46 x 50,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.01.2021 22:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč