Krajina s řekou

Autor: Augustin Ekart
(1879 Praha)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 36 cm, rámování: 46 x 50,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 21.01.2021 22:05 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč