234. Podzimní mostek u rybníka
Autor: Ota Grumlík
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 39 cm, rámování: 49,5 x 61 cm
Konec dražby: 08.11.2021 22:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč