280. Moře na jihu
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na desce
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.02.2022 21:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč