401. Cesta
Autor: František Antonín Jelínek
(1890 Praha - 1977 Kochánov)
signováno vpravo dole, na reversu vybledlý autorský štítek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 37 cm, výška: 25 cm, rámování: 40 x 52,5
Konec dražby: 28.07.2019 19:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč