59. Akt
Autor: František Antonín Jelínek
(1890 Praha - 1977 Kochánov)
signováno vlevo dole, na rámu autorský štítek, na reversu autorský podpis a datace
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1932
Šířka: 17,5 cm, výška: 11 cm, rámování: 22 x 29 cm
Konec dražby: 05.03.2019 21:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč