66. Dům u cesty
Autor: František Antonín Jelínek
(1890 Praha - 1977 Kochánov)
signováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 48 cm, výška: 33 cm, rámování: 44 x 59 cm
Konec dražby: 09.06.2020 20:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč