443. V lese

Autor: Libuše Heranová Peumerová
(1898 Kralupy nad Vltavou)

signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1950
Šířka: 70,5 cm, výška: 50,5 cm, rámování: nerámováno

Konec dražby: 10.02.2020 19:13 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč