62. Krajina u Újezdce
Autor: Jiří Melnyčok
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 55 cm, výška: 40 cm, rámování: 49 x 64 cm
Konec dražby: 31.07.2018 20:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč