130. Pivoňky
Autor: Jindřich Edl
(1872 ? - 1946)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 52 cm, rámování: 62 x 46 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.08.2022 20:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč