78. Truba
Autor: Jindřich Edl
(1872 ? - 1946)
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 22 cm, výška: 24 cm, rámování: 29 x 26,5 cm
Konec dražby: 28.01.2019 20:52 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč