58. Hraběnka
Domalovaný tisk, Nesignováno, nerámováno
Technika: tisk na kartonu, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 19 cm, výška: 25 cm, rámování: 38,5 x 33,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 18.05.2021 20:38 SELČ
Dosažená cena: 1 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (1)
částka | příhoz |
1 Kč | 27.3.2021 18:55:06 |