58. Hraběnka

Domalovaný tisk, Nesignováno, nerámováno
Technika: tisk na kartonu, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 19 cm, výška: 25 cm, rámování: 38,5 x 33,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 18.05.2021 20:38 SELČ

Dosažená cena: 1 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
1 Kč27.3.2021 18:55:06