58. Na ulici
signováno monogramem a datováno vlevo dole, karton zvlněný, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1930
Šířka: 69 cm, výška: 76 cm, rámování: 91 x 83 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 26.11.2019 20:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč