43. Potok v zimě

Autor: Jaroslav Herbst
(1887 Dušníky nad Vltavou - 1971 Praha)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1905
Šířka: 20 cm, výška: 29 cm, rámování: 34 x 25 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 10.04.2018 18:53 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč