135. V náručí
Autor: Jan Bauch
(1898 Praha - 1995 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika
Šířka: 50 cm, výška: 39 cm, rámování: 60 x 71
Stav: dobrý
Konec dražby: 02.03.2020 21:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 600 Kč
Pro účast v aukci se stačí přihlásit
Přihlásit se nebo Registrovat