24. Stromy
Autor: Jan Bauch
(1898 Praha - 1995 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: kresba
Šířka: 58,5 cm, výška: 44 cm, rámování: 57 x 72,5
Konec dražby: 10.01.2023 20:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč