45. V cirkuse
Autor: Jan Bauch
(1898 Praha - 1995 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno
Technika: suchá jehla na kartonu
Šířka: 13,5 cm, výška: 19 cm, rámování: 36 x 28 cm
Konec dražby: 10.04.2018 18:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč