32. Venkovní restaurace
Autor: Karel Souček
(1915 Kročehlavy - 1982 Kladno)
signováno a datováno vlevo dole, majitel obdržel od autora jako dar
Technika: tempera, datace: 1967
Šířka: 50 cm, výška: 42,5 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.04.2018 18:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč