33. Akt

Autor: Karel Souček
(1915 Kročehlavy - 1982 Kladno)

signováno a datováno vlevo dole, majitel obdržel darem přímo od autora, utržený růžek vlevo dole
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1962
Šířka: 45 cm, výška: 66 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno

Konec dražby: 10.04.2018 18:37

Dosažená cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
1 900 Kč10.4.2018 16:34:54