Jízda králů

Autor: Joža Úprka
(1861 Kněždub - 1940 Hroznová Lhota)

reprodukce, zaskleno a rámováno
Technika: tisk na kartonu
Šířka: 95 cm, výška: 58 cm, rámování: 70 x 106 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.11.2021 21:28 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč