19. Tání
Autor: Josef Těšík
(1904 Brno - ?)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1947
Šířka: 68 cm, výška: 46 cm, rámování: 60,5 x 81,5 cm
Konec dražby: 09.11.2022 20:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč