19. Husopaska
Autor: ? Kratochvíl
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 57 cm, výška: 48 cm, rámování: 58 x 67 cm
Konec dražby: 28.01.2019 18:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč