131. Kreuzkirche Reichenberg - Liberec
Autor: Jaroslav Beran
(1892 Liberec - 1962 Liberec)
signováno a datováno vpravo dole, vlevo název a podpis v kameni, paspartováno, zaskleno, vynikající dýhovaný původní rám
Technika: lept na kartonu, datace: 1921
Šířka: 14,5 cm, výška: 20 cm, rámování: 39 x 29 cm
Konec dražby: 13.12.2018 20:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 550 Kč