53. Z ostrova Rhodos

Autor: Jitka Enochová
(1978 Praha)

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 53 x 69 cm

Konec dražby: 28.07.2019 13:22 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč