59. Chalupa v noci
Monogramováno a datováno vpravo dole.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1899
Šířka: 23 cm, výška: 16 cm, rámování: 26 x 33 cm
Konec dražby: 08.08.2022 19:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč