34. Dívky

Autor: Karel Svolinský
(1896 Svatý Kopeček, Olomouc - 1986 Praha)

signováno vpravo dole tužkou, ohnutý roh
Technika: dřevoryt na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 50 cm, rámování: bez rámu

Konec dražby: 11.05.2020 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč