63. Dívka
Autor: Karel Svolinský
(1896 Svatý Kopeček, Olomouc - 1986 Praha)
Signováno vpravo dole tužkou, Monogramováno a datováno vpravo dole v tisku, rámováno a zaskleno
Technika: litografie, datace: 1943
Šířka: 14 cm, výška: 20,5 cm, rámování: 31 x 22,5 cm
Konec dražby: 05.01.2022 19:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč