59. Koňský povoz
signováno vlevo dole
Šířka: 19 cm, výška: 13,5 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 13.12.2018 19:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč