59. Kytice ve skleněné váze
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na překližce, datace: 1958
Šířka: 48 cm, výška: 36 cm, rámování: 49 x 60 cm
Konec dražby: 14.07.2019 13:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč