59. Rámeček zlacený
starý obrazový rámeček
Šířka: 27,5 cm, výška: 21,5 cm, rámování: 23 x 29
Konec dražby: 28.01.2019 20:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč