59. Senoseč
nesignováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 60 cm, rámování: 69 x 79 cm
Konec dražby: 10.02.2020 18:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč