Senoseč

nesignováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 60 cm, rámování: 69 x 79 cm

Konec dražby: 10.02.2020 18:09 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč