Santa Fé

Autor: Jaroslav Klát
(1962 Karlovy Vary)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1991
Šířka: 58 cm, výška: 41 cm, rámování: 45 x 61,5

Konec dražby: 28.07.2019 15:57 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč