Z Karlova mostu

Autor: Rudolf Klimovič
(1917 Poštorná - 1990 Praha)

signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 44/50. paspartováno zaskleno
Technika: suchá jehla na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 58 cm, rámování: 75 x 55 cm

Konec dražby: 11.05.2020 20:10 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč