231. Chalupy
Autor: Hans Pawlitschek
(1909 ? - 1972)
signováno vlevo dole, původní rám, na rámu oděrky
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 70 cm, rámování: 87 x 117 cm
Konec dražby: 28.07.2019 16:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč