162. U lesa
Autor: Karel Karas
(1892 Praha - 1969 Kladno)
signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, původní blondel rám, oděrky
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm, rámování: 67 x 77 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 25.09.2018 20:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč