208. Dívka v červeném šátku

Autor: Karel Karas
(1892 Praha - 1969 Kladno)

signováno vlevo dole, původní rámování
Technika: olej na plátně
Šířka: 76 cm, výška: 60 cm, rámování: 73 x 89

Konec dražby: 25.09.2018 21:39

Dosažená cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (39)

částkapříhoz
10 000 Kč25.9.2018 21:34:16
9 500 Kč25.9.2018 21:32:50
9 000 Kč25.9.2018 21:31:52
8 500 Kč25.9.2018 21:31:00
8 000 Kč25.9.2018 21:30:29 (limit 25.9.2018 21:29:41)
8 000 Kč25.9.2018 21:31:00 (limit 25.9.2018 21:29:41)
7 500 Kč25.9.2018 21:30:29
7 000 Kč25.9.2018 21:29:41 (limit 25.9.2018 21:29:41)
6 500 Kč25.9.2018 21:29:01
6 000 Kč25.9.2018 21:27:56
5 500 Kč25.9.2018 21:27:52 (limit 25.9.2018 21:27:39)
5 500 Kč25.9.2018 21:27:56 (limit 25.9.2018 21:27:39)
5 000 Kč25.9.2018 21:27:52
4 900 Kč25.9.2018 21:27:46 (limit 25.9.2018 21:27:39)
4 800 Kč25.9.2018 21:27:46