209. Dívka v červeném šátku
Autor: Karel Karas
(1892 Praha - 1969 Kladno)
signováno vlevo dole, původní rámování
Technika: olej na plátně
Šířka: 76 cm, výška: 60 cm, rámování: 73 x 89
Konec dražby: 25.09.2018 21:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč