Petrolejka

Autor: Jiří Nosek
(1924 Pezinok - ? ?)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: dřevoryt na kartonu, datace: 1946
Šířka: 12 cm, výška: 17 cm, rámování: 33,5 x 26 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 22.06.2022 19:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč