48. Les
Autor: Jiří Nosek
(1924 Pezinok - ? ?)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1957
Šířka: 39 cm, výška: 49 cm, rámování: 58 x 49 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 28.07.2019 13:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč