U říčky

Autor: Emil Sedláček
(1909 Byšice - 1993 Praha)

Signováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 45 cm, rámování: 58 x 72,5 cm

Konec dražby: 10.02.2020 21:00 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč