122. Zimní krajina
Autor: Emil Sedláček
(1909 Byšice - 1993 Praha)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 20 cm
Konec dražby: 17.12.2019 21:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč