Párové zimní obrazy

Autor: Emil Sedláček
(1909 Byšice - 1993 Praha)

2 kusy, signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 45 cm, výška: 20 cm, rámování: 25 x 50 cm

Konec dražby: 10.02.2020 18:22 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč